Eleganckie, zdalnie sterowane jajeczko wibrujące

To eleganckie małe urządzenie marki Alive przełamie Twoją rutynę. Dzięki swoim niewielkim jednak idealnym wymiarom- zaledwie 8cm, możesz schować je do torebki i zabrać wszędzie. Piękny fioletowy odcień zaspokoi potrzebę estetyki. Kształtem przypomina jajeczko, jest to nowoczesna alternatywa dla popularnych kulek gejszy. Na końcu posiada czarną pętelkę, która ułatwia wyjmowanie. Opływowy kształt zapewnia komfortowe użytkowanie. Przyjemnie gładkie w dotyku, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału. Jest świetnym rozwiązaniem nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z takimi urządzeniami. Może być używane zewnętrznie oraz wewnętrznie zależnie według preferencji i rodzaju doznań, jakie pragnie się uzyskać. Wyróżnia się na tle wibratorów o większych rozmiarach i popularnych kształtach.

KUP TERAZ

Bezpieczne wykonanie

Wszystkim zależy na bezpieczeństwie swojego zdrowia, dlatego wybierz produkt, który może Ci je zapewnić, nie rezygnując z niezwykle silnych doznań i przyjemności. Jajeczko zrobione jest z antyalergicznego silikonu medycznego. Materiał ten pozwala na utrzymanie wibratora w czystości i jest w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia. Posiada rekomendacje Erotic-Med oraz ginekologiczne. Ponadto możesz je zabrać ze sobą pod prysznic, ponieważ jest wodoodporne. Używanie jajeczka wibrującego może korzystnie wpływać na Twoje ciało, np. poprzez rozładowanie napięcia. Otrzymuje pozytywne opinie od konsumentek. Produkt jest nowy i oryginalny. Zalecane jest mycie jajeczka po każdym użyciu. Dzięki zastosowaniu silikonu medycznego powierzchnia jest idealnie gładka i nie posiada porów, zapobiega to gromadzeniu się bakterii.

Łatwe sterowanie

Jajeczko wibrujące jest zdalnie sterowane przy pomocy pilota z podświetleniem LED, który jest dołączony do wibratora. Zasilane za pomocą baterii 3xAAA, które można zastąpić akumulatorkiem o tych samych wymiarach. Jest to bardziej ekologiczna alternatywa i pewność, że nigdy nie zabraknie mocy. Po wyjęciu baterii masz pewność, że jajeczko nie włączy się nagle w nieodpowiednim czasie. Bezprzewodowe sterowanie zapewnia wygodę podczas samodzielnego użytkowania. Można również oddać kontrolę nad pilotem partnerowi, co urozmaici doznania. Nie będziesz się spodziewać, który tryb wybierze. Urządzenie posiada aż 10 rodzajów wibracji. Możesz odkryć nowe doznania i wybrać swoje ulubione tryby. Rozmaitość wibracji sprawi, że jajeczko Ci się nie znudzi. Dodatkowo przez zastosowanie wysokiej jakości technologii jest ciche nawet przy bardzo mocnych wibracjach. Pilot posiada 2 guziki, włącznik/wyłącznik na górze oraz przycisk zmiany wibracji poniżej. Obsługa go jest tak łatwa, że może być używany nawet przy zgaszonym świetle.

Zdalnie sterowane jajeczko wibrujące sprosta wielu wymaganiom. Bezpieczne i łatwe w użyciu. Zapewnia niezapomniane przeżycia. Jest to idealny pomysł na prezent dla partnerki, przyjaciółki lub samej siebie. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, przeczytaj opinie o wibrującym jajeczku.