Bezprzewodowe jajko wibrujące - 10 funkcji wibracji

Potrzebujesz dodatkowej ekscytacji i nowych doznań seksualnych i nie wiesz, co może poprawić jakość Twoich zbliżeń? Wypróbowałaś wiele różnych znanych gadżetów i szukasz nowości? Chcesz urozmaicenia w seksie, bo czujesz, że popadacie w rutynę? Szukasz gadżetu, który zaspokoi Twoje najbardziej skryte fantazje? Właśnie nadszedł czas na wypróbowanie innowacyjnego 10-funkcyjnego bezprzewodowego jajka wibrującego, które stało się modną i ciekawą alternatywą dla tradycyjnych i znanych już na całym świecie kulek gejszy. Przyszedł czas na gadżety, które zawojują świat erotyki i sprawią, że ta sfera Twojego życia wejdzie na najwyższy poziom.

KUP TERAZ

Jajko wibrujące – rozpal atmosferę w łóżku i poza nim

Jajko wibrujące wykonane jest z antyalergicznego i w pełni bezpiecznego dla zdrowia silikonu medycznego, który zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Silikon nie powoduje uczuleń i podrażnień, ponieważ jest wolny od niebezpiecznych związków ołowiu i ftalanów. Jest ono bezprzewodowe i zasilanie bateriami (3xAAA) lub akumulatorkami. Sterowanie odbywa się przy użyciu pilota z podświetleniem LED, dzięki czemu jest ono bardzo proste w obsłudze. Jajkiem wibrującym możesz również sterować przez aplikację na smartfona i bez przeszkód używać go w wodzie, ponieważ jest całkowicie wodoszczelne. Posiada 10-stopniową wibrację, którą możesz dostosować do własnych preferencji i upodobań, więc każdy znajdzie program idealny dla siebie. Ponadto masz gwarancję, że produkt jest cichy nawet przy największym stopniu wibracji, dzięki czemu jego używanie jest bardzo komfortowe i nie zakłóca doznań erotycznych.

Prostota obsługi, sterylność i bezpieczeństwo, możliwość dostosowania wibracji do preferencji - to tylko niektóre z jego licznych zalet. Przed zakupem dowiedz się, co myślą na jego temat osoby, które już z niego korzystały. Opinie o jajku wibrującym są bardzo pochlebne. Użytkownicy wystawiali bardzo dobre oceny odnośnie jakości wykonania oraz funkcjonalności, więc masz pewność, że właśnie tego szukasz.
Oferowane akcesoria są oryginalne. Masz pewność, że produkt został wykonany z bezpiecznych i dobrych jakościowo materiałów, które nie zagrażają Twojemu zdrowiu i życiu. Ponadto są one starannie wyselekcjonowane przez wyszkolonych specjalistów. Postaw na medyczne salony erotyczne, ponieważ dbają one o Twoje zadowolenie i satysfakcję. Stawiają na nieustanny rozwój, udoskonalają standardy, wprowadzają innowacyjne rozwiązania i dążą za trendami.
Masz gwarancję medycznej sterylności, ponieważ satysfakcja klientów i jakość produktów jest stawiana na pierwszym miejscu. Jest to innowacyjny salon, który posiada liczne certyfikaty i rekomendacje lekarzy oraz współpracuje z ginekologiem i seksuologiem. Nad wszystkim czuwa sex-coach oraz wyszkolona kadra. Jakość, innowacyjność oraz dobro klientów. To klucz do sukcesu.