Lovense LUSH 2 - Wibrator sterowany smartfonem

Klasyczne wibratory — chociaż nadal cieszą się niezwykłą popularnością oraz uniwersalnością — mają godnych następców. Czas spróbować nowych doznań i sprawdzić ofertę, jaką mają dla nas producenci gadżetów erotycznych.

Lovense Lush 2 to absolutny „must have” dla każdego — zarówno singielek, jak i par. Mały, nowoczesny wibrator odpowie na potrzeby najbardziej wymagających użytkowniczek nie tylko dzięki stylowemu wyglądowi, ale również możliwościom, jakie drzemią w tym gadżecie.

KUP TERAZ

Technologia godna Twojej uwagi

Gadżet jest wodoodporny, a materiał bezpieczny dla ciała. Produkt posiada wszystkie niezbędne wymagania i jest polecany z medycznego punktu widzenia. Silikon medyczny pomaga w zachowaniu higieny i czystości urządzenia.

Właściwości techniczne sprawiają, że produkt jest bardzo uniwersalny i kompatybilny z urządzeniami Apple, systemem Android, Windows, Mac. Wystarczy połączenie aplikacji z urządzeniem za pomocą Bluetooth lub Internetu. Wibrator jest bezprzewodowy, ładowany przez kabel USB. Dzięki najnowszej technologii możesz używać już wgranych układów wibracji, tworzyć nowe, własne kompilacje, dzielić się nimi w bazie aplikacji. Masażer można także używać w rytm wibracji do dowolnej piosenki, sterować głosem, a ich siłę dostosować do własnych potrzeb, co może przynieść niezwykle ciekawe efekty. Dla bardzo wymagających użytkowniczek gadżet może zapewnić bardzo mocne, a jednocześnie ciche i dyskretne wibracje. Dodatkowo Lovense Lush 2 posiada światełko, które w razie potrzeby można wyłączyć, a także przycisk do uruchomienia lub zakończenia jego działania w dowolnej chwili.

Lovense Lush 2 posiada rok gwarancji i zbiera wiele pozytywnych opinii od użytkowniczek. Sprawdź, jakie korzyści może przynieść Tobie.

Bezprzewodowa nowoczesność

Lovense Lush 2 to wibrator sterowany smartfonem z pomocą aplikacji. Wystarczy połączenie Bluetooth bądź dostęp do Internetu. Ten mały wynalazek docenisz i pokochasz dzięki korzystnej cenie, wysokiej jakości masażera, właściwościom technicznym, ciekawemu wyglądowi i budowie zaprojektowanej w taki sposób, aby dostarczyć Ci jak najwięcej przyjemności.

Wibrator został zbudowany tak, aby jednocześnie stymulować łechtaczkę oraz wejście do pochwy. Przekonaj się, jak wpłynie to na Twój komfort użytkowania i doznania.

Urządzenie można używać zarówno do zabaw oraz gry wstępnej z partnerem bądź partnerką, jak i solo. Mały, dyskretny rozmiar umożliwia korzystanie z masażera poza domem, a także zabranie go ze sobą w dowolne miejsce. Wyobrażasz sobie spacer lub wizytę w kawiarni w towarzystwie Lovense Lush 2? Zapewne nie będziesz się nudzić. Zasady działania aplikacji pozwalają na sterowanie wibratorem za pomocą telefonu lub smartwatcha - samodzielnie lub powierzając to zadanie innej osobie. Dzięki temu Lovense Lush 2 to idealne rozwiązanie również dla osób żyjących w związkach na odległość. Partner bądź partnerka może przejąć kontrolę z dowolnego miejsca na Ziemi, niezależnie od tego, jak daleko od siebie się znajdujecie.